Mobile menu

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. В останні дні серпня освітяни Шполянського району збираються на традиційне свято, де підводять підсумки навчального року, обговорюють проблеми, які стоять перед галуззю. 29 серпня 2018 року у залі засідань районної ради відбулась серпнева конференція педагогічних працівників району.

 Привітати освітян з початком нового навчального року прибули голова районної ради Олександр Кузуб, голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, голова постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту Анатолій Головкін,  сільські голови, депутати районної ради, а також представники різних навчальних закладів Шполянського району.

 Виступаючи перед освітянами голова районної ради Олександр Кузуб подякував за роботу на педагогічній ниві у 2017-2018 навчальному році та побажав успішного і вдалого початку нового навчального року. 

Олександр Кузуб у своєму виступі підкреслив, що сьогодні освіта має складну місію, яка полягає вона в тому, що орієнтуючись на завтрашній день, треба мати гарантію – якісну освіту. Адже, кожна родина сподівається дати своїй дитині глибокі, сучасні знання, які дадуть змогу стверджуватись у житті, бути корисною своїй країні. Освіта – це фундамент всього нашого буття, основа духовного потенціалу народу.

Також, голова районної ради  висловив вдячність освітянам за терпіння, мудрість, сумлінність у вихованні підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог. 

А далі, на завершення конференції, відбулось урочисте нагородження відзнаками кращих  працівників освітньої галузі за високі досягнення у праці, зразкові результати у педагогічній діяльності. Голова районної ради Олександр Кузуб вручив Грамоти Шполянської районної ради  працівникам освітянської галузі:  Ларисі Кобець, Валерію Творогову та колективам Топильнянського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", Ярославського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" і Лебединського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2".