Mobile menu

30 серпня 2018 року в залі засідань голова районної ради Олександр Кузуб провів чергову двадцять восьму сесію Шполянської районної ради сьомого скликання.

 На початку засідання голова районної ради привітав депутатів районної ради, які в міжсесійний період відзначили свій день народження.

Потім, затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду питань. Спочатку вони підтримали звіт голови Шполянської районної державної адміністрації за 2017 рік, з яким присутніх ознайомив голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко. Він зазначив, що робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району. 

 Далі депутати підтримали Інформацію про виконання районного бюджету за 6 місяців 2018 року.

Після розгляду та заслуховування були підтримані зміни до рішення районної ради від 21.12.2017 р. №22-4/VII "Про районний бюджет на 2018 рік". 

У ході роботи депутати районної ради підтримали внесення змін до Програми зайнятості населення, до Програми забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції та до Програми "Шкільний автобус".

У ході пленарного засідання депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.