Mobile menu

З метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, пропаганди і стимулювання здорового способу життя, залучення жителів Черкащини до постійних занять фізичними вправами 8 вересня цього року Городищенський район приймав учасників обласного фіналу ,,Найспортивніше село Черкащини 2018”. Ці традиційні спортивні змагання користуються великою популярністю у сільських жителів Черкаської області і є для довгоочікуваним спортивним святом, адже на перший план у цих змаганнях виходять не забиті голи, отримані очки та секунди, а масовість, участь та задоволення від занять спортом.

 Спортсменів і глядачів спортивного свята привітали керівник секретаріату виконавчого апарату обласної ради Богдан Паніщев, заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин та голова Федерації профспілок області Петро Шевченко. 

Після урочистої церемонії, головний суддя представив присутнім суддівську бригаду та оголосив склади команд, після чого дав старт змаганням. Розпочалась головна інтрига того дня – боротьба за право називатись найспортивнішим селом Черкащини 2018 року.

Традиційно, відповідно до Положення спортсменам команд потрібно було боротись за першість з шашок, настільного тенісу, армреслінгу, гирьового спорту, міні-футболу, метання дротиків та перетягування канату. Саме останній з названих видів спорту за своїм запалом завжди є найпопулярнішим і найемоційнішим за вболівальницькими пристрастями. Не став винятком і нинішній фінал силачів.

Шполянський район на цих змаганнях представляла спортивна команда села Іскрене – Микола Остапчук, Василь Каратнюк, Руслана Циганенко, Наталія Ісаєнко, Віктор Циганенко, Віталій Савченко, Сергій Шемет, Микола Гнатенко, Олександр Натальченко, Іван Лавриченко, Віктор Задорожній та Валерій Задорожній.

Переможці змагань отримали кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки.