Mobile menu

23 січня 2019 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб та начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін.

Першим комісія розглянула зміни до районного бюджету на 2019 рік. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було ознайомлено із зміною рівня доходів районного бюджету та з розмірами субвенцій, які передають до районного бюджету сільські ради та ОТГ. Депутатами був обговорений рівень доходів загального фонду районного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула Інформацію про виконання Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки за 2018 рік. З інформацією по даному питанню виступив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз. Членів комісії було ознайомлено з рівнем сумою субвенції місцевого бюджету державному бюджету. Депутатами був розглянутий розподіл субвенції між структурними підрозділами райдержадміністрації, а Інформацію про виконання Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки за 2018 рік взято до відому.

 Наступним комісія розглянула Інформацію про використання коштів у 2018 році управлінням соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації на виконання заходів Програми соціального захисту населення Шполянського району на 2017-2020 роки та Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членам комісії було повідомлено, що дані кошти використані на потреби управління – придбання світильників LED. Депутатами було обговорено дане питання, а Інформацію про використання коштів у 2018 році управлінням соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації на виконання заходів Програми соціального захисту населення Шполянського району на 2017-2020 роки та Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки взято до відому.

Останнім комісія розглянула штатний розпис районної ради. З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Олександр Кузуб. Членів комісії було запропоновано штатний розпис районної ради з скороченням чотирьох штатних одиниць. Депутатами було погоджено введення в дію штатного розпису районної ради з 01.04.2019 р. та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.