Mobile menu

29 січня 2019 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Олександра Кузуба.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та начальник фінансового управління Оксана Голуб.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової тридцять третьої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Олександр Кузуб.

 Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 2 питання, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 33 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 29 січня 2019 року о 1000, було включено 2 питання:

1. Про внесення змін до рішення Шполянської районної ради від 22 грудня 2018 року № 31-7/VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

2. Про штатний розпис Шполянської районної ради.