Mobile menu

Голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб провів засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

 До участі у роботі сесії були запрошені керівники органів влади, організацій, установ, підприємств району, заступники голови райдержадміністрації, сільські голови, голови громадських організацій та політичних партій, представники ЗМІ. 

Участь у засіданні взяли 28 депутатів із 34 обраних.

Розпочалася сесія привітанням депутатів районної ради з Днем народження, яке вони відсвяткували в міжсесійний період.

Потім хвилиною мовчання були вшановані жертви Голокосту та Герої Крут.

Порядок денний сесії був надзвичайно змістовним. Проекти рішень попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій та президії районної ради та розміщено на офіційному веб-сайті районної ради для ознайомлення зацікавленим особам. 

Отже, на розгляд депутатів подано проекти рішень про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 р. № 31-7/VІІ "Про районний бюджет на 2019 рік" та про штатний розпис Шполянської районної ради.

Звичайно, основним питанням було розгляд і ухвалення змін до районного бюджету на 2019 рік. З ними присутніх ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Голуб.

Вона відзначила, що зміни до районного бюджету викликані необхідністю проведення уточнень викликаних прийняттям освітньої та медичної субвенцій, переданих районному бюджету Лип'янською об'єднаною територіальною громадою, прийняття інших субвенцій переданих сільськими радами та об'єднаними територіальними громадами. Для утримання Лип'янської ЗОШ Лип'янською ОТГ передана освітня субвенція в сумі 1858,5 тис. грн., для утримання Шполянської ЦРЛ передається медична субвенція в сумі 1076,7 тис. грн., а сільськими радами та об'єднаними територіальними  громадами передаються інші субвенції по загальному фонду на загальну суму 5821,7 тис. грн.

 Депутати підтримали зміни до районного бюджету, серед яких 1809 тис. грн. на утримання Шполянської ЦРЛ, в тому числі 225,7 тис. грн. на утримання фізіотерапевтичного та лабораторного кабінетів Шполянської ЦРЛ, які розміщені в АЗПСМ Матусівської ОТГ; 268 тис. грн. на утримання РЦСССДМ; 1367,7 тис. грн. на забезпечення харчування вихованців та учнів в дошкільних та шкільних відділеннях навчально-виховних комплексів та загальноосвітніх навчальних закладів.

Далі депутати ухвалили штатний розпис районної ради. Як зазначив голова районної ради Олександр Кузуб, в зв'язку із зменшенням дохідної частини районного бюджету штатний розпис районної ради пропонується до затвердження із скороченням двох штатних одиниць.

Розглянуто і кадрове питання. Враховуючи заяву голови районної ради Олександра Кузуба про складання ним повноважень голови районної ради, депутати погодили дострокове припинення повноважень голови районної ради.

Закриваючи засідання 33 сесії районної ради, заступник голови районної ради Лідія Татарина подякувала народним обранцям та всім присутнім за плідну та ефективну роботу в сесійній залі.