Mobile menu

Сьогодні, 27 лютого, заступник голови районної ради Лідія Татарина та голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, провели нараду з сільськими головами.

 На початку з вступним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації, який ознайомив присутніх із планом проведення наради.  

Першою до слова запросили заступника начальника управління соціального захисту населення Олену Фарштейн. Яка ознайомила присутніх із змінами в порядку надання субсидій населенню. 

Наступним у порядку денному було питання перевезення пільгових категорій населення, з яким виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Присутній на нараді керівник-перевізник Віктор Сушко відповів на численні запитання

 Третім питанням був стан виконання місцевих бюджетів району та завдання щодо їх виконання до кінця 2019 року. Присутніми було проаналізовано причини погіршення динаміки надходжень основних бюджетоутворюючих податків місцевих бюджетів від найбільших платників.

  Наступним у порядку денному було питання підготовки до весняного призову. Заступник військового комісара Сергій Кільченко зауважив, що явці на призовну дільницю районного військового комісаріату підлягають всі громадяни України, яким до завершення призову виповнюється 18 років.

 Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Тетяна Бурбак ознайомила присутніх із процедурою тимчасової зміни місця голосування під час виборів Президента України. 

Завідуюча сектором взаємодії з громадськістю та інформаційної діяльності Тетяна Руденко ознайомила присутніх з планом організаційних заходів щодо сприяння підготовці та проведенню чергових виборів Президента України на території Шполянського району.

 Наступним у порядку денному було питання вжиття заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період підготовки та проведення виборів Президента України. Провідний спеціаліст РВ УДСНС України в Черкаській області Костянтин Антонов звернув увагу на необхідності забезпечення своєчасного та об’єктивного висвітлення в засобах масової інформації заходів із забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час передвиборчої кампанії та в день виборів.

 Художній керівник РБК Анатолій Міцкевич у своєму виступі Анатолій Міцкевич ознайомив присутніх із планом проведення оглядів-конкурсів аматорських колективів клубних заходів Шполянського району у 2019 році. 

  Провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Андрій Порхун звернув увагу на відповідальність органів місцевого самоврядування щодо запобігання випадків отруєння бджіл при внесенні пестицидів на території сільських рад. 

Начальника управління агропромислового розвитку Володимир Коваль ознайомив присутніх із порядком використання коштів, передбачених у держбюджеті, для підтримки тваринництва. Присутніми був обговорений механізм використання коштів.

  Директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня звернула увагу на необхідність фінансової підтримки редакція районного телерадіомовлення.

 Завідувач сектору правового забезпечення та розгляду звернень громадян Олександр Плахотнюк ознайомив присутніх із деякими аспектами Закону України "Про запобігання корупції". 

По завершенню наради Лідія Татарина та Володимир Потапенко подякували присутнім за плідну та конструктивну роботу.