Mobile menu

28 лютого 2019 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання депутатської комісії з питань земельних відносин, екології і природокористування, розвитку села та аграрного виробництва під головуванням Василя Вареника. 

 В роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, директор Шполянського районного комунального лісогосподарського підприємства "ШПОЛАРАЙКОМУНЛІСГОСП" Олександр Губа та начальник управління агропромислового розвитку Володимир Коваль.

 На розгляд комісії було внесено одне питання – про діяльність Шполянського районного комунального лісогосподарського підприємства "ШПОЛАРАЙКОМУНЛІСГОСП" в 2014-2018 рр. Членів комісії інформував директор Шполянського районного комунального лісогосподарського підприємства "ШПОЛАРАЙКОМУНЛІСГОСП" Олександр Губа, який повідомив присутніх що Шполянське районне комунальне лісогосподарське підприємство "ШПОЛАРАЙКОМУНЛІСГОСП" працює на збереженням полезахисних насаджень. Депутатами було зобов'язано директора Шполянського районного комунального лісогосподарського підприємства "ШПОЛАРАЙКОМУНЛІСГОСП" Олександра Губу в термін до 15 березня 2019 р. ліквідувати заборгованість по єдиному внеску та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.