Mobile menu

6 березня 2019 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням заступника голови комісії Олексія Черякова. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий та начальник служби у справах дітей Галина Григор'єва.

Першим комісія розглянула питання припинення юридичної особи Сердегівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня" шляхом ліквідації. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський. Членам комісії було запропоновано створити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи Сердегівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня". Депутатами було доручено голові ліквідаційної комісії Павлу Вербівському здійснити усі організаційні заходи, пов'язані з ліквідацією юридичної особи, та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

Наступним комісія заслухала інформацію про хід виконання районної програми "Шкільний автобус" на 2015-2019 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський. Членів комісії було ознайомлено із ходом придбання автобусів для поповнення існуючого парку шкільних автобусів. Депутатами було наголошено на необхідності придбання автобусів для оновлення існуючого парку шкільних автобусів, а інформацію про хід виконання районної програми "Шкільний автобус" на 2015-2019 роки взято до відому.

Третім комісія розглянула питання передачі народного аматорського танцювального колективу "Гренада" з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий. Членам комісії було запропоновано передати в комунальну власність Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади народний аматорський танцювальний колектив "Гренада" з 01.04.2019 р. Депутатами було погоджено виведення з підпорядкування відділу культури і туризму народний аматорський танцювальний колектив "Гренада" та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

 Наступним комісія розглянула районну програму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2019-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступила начальник служби у справах дітей Галина Григор'єва. Членам комісії було роз'яснено, що програма передбачає забезпечити житлом не менше 8 дітей вказаних категорій. Депутатами було наголошено на необхідності сприяння реалізації прав дітей-сиріт на упорядкування житла, що їм належить на праві власності, та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

Останнім комісія розглянула інформацію про хід виконання районної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2016-2020 роки". З інформацією по даному питанню виступила начальник служби у справах дітей Галина Григор'єва. Членів комісії було ознайомлено із станом обліку дітей-сиріт. Депутатами було наголошено на необхідності чіткого обліку дітей, позбавлених батьківського піклування, та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.