Mobile menu

7 березня 2019 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань охорони здоров'я під головуванням Сергія Маєтного. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець та заступник головного лікаря ЦРЛ Світлана Балковенко.

Першим була заслухана Інформація про хід виконання Програми інформатизації сфери охорони здоров'я на 2015-2020 роки. Членів комісії інформував головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, який проінформував присутніх про створені сприятливі умови для розвитку інформатизації сфери охорони здоров'я району. Депутатами була обговорена організація системи реєстрації, а Інформація про хід виконання Програми інформатизації сфери охорони здоров'я на 2015-2020 роки взята до відому.

Наступним комісія заслухала Інформація про виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу на 2014-2018 роки. Членів комісії інформував головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, який повідомив депутатів про досягнення рівня 100% бажаючих пройти обстеження на ВІЛ. Депутатами був обговорений стан проведення дотестового консультування, а Інформація про виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу на 2014-2018 роки взята до відому.

 Третім було розглянуто питання реорганізації Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків". Членів комісії інформував головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, який запропонував присутнім склад комісії з реорганізації юридичної особи – Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків в юридичну особу – комунальне некомерційне підприємство "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків". Депутатами було погоджено, що претензії кредиторів приймаються протягом двох місяців з дати публікації повідомлення у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації про реорганізацію юридичної особи – Шполянська центральна районна райлікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

Останнім були розглянуті зміни до Програми інформатизації сфери охорони здоров'я району на 2016-2020 роки. Членів комісії інформував головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, який пояснив присутнім, що зміни стосуються поліпшення медичного обліку закладами охорони здоров'я. Депутатами було наголошено на необхідності впровадження інформаційних технологій та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.