Mobile menu

9 березня 2019 року біля пам'ятника Кобзареві, відбулися урочистості з нагоди 205-ї річниці від дня народження видатного українського поета, художника та громадського діяча  Тараса  Шевченка. 

 У заході взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз та працівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. 

Перед присутніми виступила заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина. Вона ще раз нагадала присутнім про історію життя та творчість Тараса Шевченка: Тарас Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

 Поезію Тараса Шевченка вже більше півтора століття читає український народ і весь світ. Скільки ще звучатиме Шевченкове слово, залежить від нас з вами. Тож нехай "Заповіт" Великого Кобзаря стає заповітом для всіх нас, - зазначила Лідія Татарина.

Також з вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз та секретар міської ради об'єднаної територіальної громади Тетяна Каландирець.

Перед присутніми виступила вчитель Лозуватської ЗОШ Людмила Діхтяренко разом з учнями, які читали безсмертні Тарасові вірші, що відіграють важливу роль у формуванні свідомості молодих українців.

Заступник голови районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови РДА Юрій Козоріз та інші учасники мітингу поклали квіти до пам'ятника Т.Г.Шевченку.