Mobile menu

13 березня 2019 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань правоохоронної, мобілізаційної та антикорупційної роботи під головуванням Володимира Дубини.

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та провідний консультант-адміністратор Територіального сервісного центру №7143 Юрій Могильний.

Першим комісія розглянула Інформаційні листи про діяльність Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури у 2018 році. З інформацією по даному питанню виступив керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко. Членів комісії було ознайомлено із станом протидії та боротьби із злочинністю. Депутатами було обговорено виконання організаційних заходів, спрямованих на зміцнення законності в районі, а Інформаційні листи про діяльність Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури у 2018 році взяті до відому.

 Наступним комісія розглянула Програму покращення надання адміністративних послуг в Територіальному сервісному центрі №7143 Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області в 2019-2020 роках. З інформацією по даному питанню виступив провідний консультант-адміністратор Територіального сервісного центру №7143 Юрій Могильний. Членам комісії було роз'яснено, що Програма розроблена з метою покращення проведення державної реєстрації транспортних засобів усіх типів. Депутатами була погоджена необхідність здійснення комплексу заходів для перереєстрації транспортних засобів усіх типів та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.