Mobile menu

13 березня 2019 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб, директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, керівник апарату райдержадміністрації Любов Бакалина, начальник Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління Державної фіскальної служби Петро Стеценко, Сигнаївський сільський голова Сергій Ошовський та начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін.

Першим комісія розглянула звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було повідомлено, що районний бюджет виконано по загальному фонду на 98,8%. Депутатами були обговорені причини невиконання запланованого рівня надходжень до спеціального фонду районного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула зміни до районного бюджету на 2019 рік. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було ознайомлено змінами обсягів цільових субвенцій, переданих районному бюджету об'єднаними територіальними громадами. Депутатами були розподілені вільні залишки бюджетних коштів районного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Третім комісія заслухала звіт про виконання районної програми "Місцеві бюджети на 2016-2018 роки" в 2018 році. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членам комісії було повідомлено, що кошти використані на придбання нового принтера-сканера. Депутатами була обговорена динаміка використання коштів районного бюджету, а звіт про виконання районної програми "Місцеві бюджети на 2016-2018 роки" в 2018 році взято до відому.

 Наступним комісія розглянула Програму "Інформаційно-аналітична система "Місцеві бюджети" на 2019-2021 роки. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членам комісії було вказано, що Програма створена в зв'язку з необхідністю забезпечення існування єдиної інформаційної системи в частині здійснення телекомунікаційних послуг. Депутатами було вказано на необхідності отримання доступу до мережі Інтернет та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

П'ятим комісія розглянула Програму підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2019-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступила керівник апарату райдержадміністрації Любов Бакалина. Членів комісії було повідомлено, що Програма створена з метою підвищення ефективності роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації. Депутатами було наголошено на необхідності планування видатків на реалізацію Програми та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула Програму поліпшення матеріально-технічної бази Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області на 2019-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління Державної фіскальної служби Петро Стеценко. Членам комісії було вказано, що Програма створена для здійснення повноцінного обслуговування громадян. Депутатами було наголошено на необхідності ефективного обслуговування громадян та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Сьомим комісія розглянула зміни до штатного розпису Шполянськоі районної ради. З інформацією по даному питанню виступив керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко. Членам комісії було запропоновано скоротити 0,5 штатної посади двірника. Депутатами було також погоджено скорочення 0,5 штатної одиниці прибиральника службових приміщень та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула звернення Сигнаївської сільської ради. З інформацією по даному питанню виступив Сигнаївський сільський голова Сергій Ошовський. Депутатами була обговорена діяльність ТОВ "ШполаАгроІндустрі", а звернення Сигнаївської сільської ради взяли до відому.

Дев'ятим комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із заявою жительки с. Сигнаївка Прищепи К.В. про надання одноразової грошової допомоги на лікування. Депутатами була надана грошова допомога жительці с. Сигнаївка Прищепі Катерині Василівні на лікування онуки в сумі 1500 грн.

Наступним комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із заявою жительки с. Лозуватка Шабатин Н.П. про надання одноразової грошової допомоги на ліквідацію наслідків пожежі. Депутатами була надана грошова допомога жительці с. Лозуватка Шабатин Нелі Петрівні на ліквідацію наслідків пожежі в сумі 1000 грн.

Одинадцятим комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із заявою жительки с. Васильків Литвиненко Т.І. про надання одноразової грошової допомоги на лікування. Депутатами була надана грошова допомога жительці с. Васильків Литвиненко Тетяні Іванівні на лікування в сумі 1000 грн.

Останнім комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із заявою жительки с. Васильків Бойко Н.М. про надання одноразової грошової допомоги на лікування. Депутатами була надана грошова допомога жительці с. Васильків Бойко Наталії Миколаївні на лікування в сумі 1000 грн.