Mobile menu

У Шполі 10 квітня провели презентацію дебютної книги учасника бойових дій на Донбасі Олега Берестецького "Східний фронт. З життя солдата".

 Захід відбувся у читальній залі Центральної районної бібліотеки імені Миколи Томенка.

Участь у заході взяли заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, ветерани АТО та представники громадськості.

Ведучі заходу ознайомили присутніх із життєвим шляхом Олега Берестецького та з причинами, що побудили його піти добровольцем на захист України. Також учасникам заходу аматорами мистецтва були презентовані пісні, а працівниками районної бібліотеки було представлене інформативне відео.

 Як зазначив батько автора книги Анатолій Берестецький, мета написання книги – донесення до людей інформації про події, що відбуваються на пекельному Сході, показати настрій  та справжні  будні бійців, які захищають Україну. Олег Берестецький, перебуваючи в запасі зі званням капітана, пішов добровольцем служити рядовим у 25-тій окремій повітрянодесантній бригаді. Всі описані ним персонажі та історії в книзі є реальними. Незважаючи на те, що твір написаний на основі реальних подій, назви населених пунктів, де вони проходили, та імена і позивні осіб змінені.

Успішному проведенню заходу передували злагоджені дії працівників відділу культури, районної бібліотеки та районного будинку культури.