Mobile menu

Шановні земляки! Дорогі ветерани!

8 та 9 травня ми відзначаємо дні скорботи та гордості: Дні пам’яті і примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни та перемоги над нацизмом.

Напередодні світлих і святих для нас днів маю нагоду щиро привітати всіх із Днем пам’яті та примирення і 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З великим почуттям відповідальності звертаюсь до усіх визволителів, високоповажних ветеранів Другої світової війни! Ми завжди пам’ятаємо, що 9 травня – це особливе для нашого народу свято Перемоги – іншого такого, такого великого, і настільки вистражданого, у нас, мабуть, не знайти. Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра, це суміш печалі й радості для нас усіх, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.  

Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиро бажаю вам, дорогі ветерани, всім, хто пройшов крізь вогонь Другої світової, міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі. 

Зі святом вас, дорогі визволителі!  

Із повагою 

Заступник голови районної ради                                                                                                 Лідія Татарина