Mobile menu

10 травня 2019 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

  В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня та начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін.

Першим комісія розглянула питання погодження розпоряджень районної державної адміністрації №87, 88, 89 "Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік". З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було повідомлено, що перерозподіл видатків районного бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень здійснюється по управлінню соціального захисту населення. Депутатами був обговорений перерозподіл видатків районного бюджету та погоджені розпорядження районної державної адміністрації від 2 травня 2019 року №87 "Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2019 рік", від 2 травня 2019 року №88 "Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік", від 2 травня 2019 року №89 "Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2019 рік".

Наступним комісія розглянула штатний розпис редакції районного телебачення і радіомовлення. З інформацією по даному питанню виступила директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня. Членів комісії було повідомлено, що представлений штатний розпис розроблено у відповідності до Національного класифікатору України ДК 003:2010 "Класифікатор професій". Депутатами були обговорені розміри доплат працівникам редакції районного телебачення і радіомовлення та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Останнім комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із заявою жителя с. Надточаївка Щербакова М.В. про надання одноразової грошової допомоги на лікування дочки. Депутатами була надана грошова допомога жителю с. Надточаївка Щербакову М.В. на лікування дочки в сумі 1000 грн.