Mobile menu

14 травня 2019 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань охорони здоров'я під головуванням заступника голови комісії Анатолія Шаблія. 

 

В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та заступник головного лікаря ЦРЛ Світлана Балковенко.

Першим була заслухана Інформація про хід реорганізації Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків". Членів комісії інформувала заступник головного лікаря Шполянської ЦРЛ Світлана Балковенко, яка ознайомила присутніх із ходом попередження персоналу лікарні про реорганізацію. Депутатами було наголошено на необхідності списання частини будівлі, які тривалий час не використовувались та вирішено Інформацію про хід реорганізації Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" взяти до відома.

Другим було розглянуто питання створення спостережної ради при реорганізованому комунальному некомерційному підприємстві "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків". Членів комісії інформувала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка пояснила присутнім про необхідність створення спостережної ради при реорганізованому комунальному некомерційному підприємстві "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" та розміщення повідомлення про створення на офіційному веб-сайті Шполянської районної ради. Депутатами було наголошено на необхідності повідомлення про дані наміри головного лікаря Шполянської ЦРЛ та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.