Mobile menu

15 травня 2019 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня та заступник головного лікаря Шполянської ЦРЛ Світлана Балковенко.

Першим комісія розглянула питання затвердження Актів приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей Іскренської сільської бібліотеки-філіалу №10 та Шполянського районного Будинку культури ім. М.В.Гоголя. Членів комісії інформував начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, який ознайомив присутніх із Актами приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей Іскренської сільської бібліотеки-філіалу №10 та Шполянського районного Будинку культури ім. М.В.Гоголя. Депутатами були розглянуті Акти приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей Іскренської сільської бібліотеки-філіалу №10 та Шполянського районного Будинку культури ім. М.В.Гоголя і вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Другим комісія розглянула питання укладання договору оренди частини нежитлового приміщення глядацької зали РБК ім. М.В.Гоголя. Членів комісії інформував начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, який запропонував надати в оренду ФОП Руденко Олені Григорівні частину нежитлового приміщення глядацької зали РБК ім. М.В.Гоголя, загальною площею 190 м2. Депутатами був погоджений договір оренди частини нежитлового приміщення глядацької зали РБК ім. М.В.Гоголя, загальною площею 190 м2 із ФОП Руденко Оленою Григорівною, для торгівлі непродовольчими товарами.

Наступним комісія розглянула питання списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, який запропонував списати майно районної комунальної власності, що знаходиться на балансі освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту. Депутатами було наголошено на необхідності реалізації матеріалів як металобрухт та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Четвертим комісія розглянула питання передачі майна районної комунальної власності до комунальної власності Сердегівської сільської ради. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, який запропонував присутнім передати основні засоби районної комунальної власності до комунальної власності Сердегівської сільської ради. Депутатами була підтримана пропозиція передати нематеріальні активи районної комунальної власності до комунальної власності Сердегівської сільської ради та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2019-2020 роки. Членів комісії інформувала директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня, яка запропонувала доповнити Програму заходом "Обслуговування системи газопостачання". Депутатами було також погоджено доповнення Програми заходом "Відрядження" та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Шостим комісія розглянула питання передачі майна редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. Членів комісії інформувала директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня, яка запропонувала присутнім передати майно редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення в оперативне управління відділу культури і туризму. Депутатами був погоджений склад комісії по здійсненню приймання-передачі майна редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення в оперативне управління відділу культури і туризму та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Останнім комісія розглянула питання списання квартир, які перебувають у приватній власності, але знаходяться на балансі Шполянської ЦРЛ. Членів комісії інформувала заступник головного лікаря Шполянської ЦРЛ Світлана Балковенко, яка ознайомила присутніх із переліком квартир, які перебувають у приватній власності, але знаходяться на балансі Шполянської ЦРЛ. Депутатами було погоджено списання квартир, які перебувають у приватній власності, але знаходяться на балансі Шполянської ЦРЛ та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.