Mobile menu

15 травня 2019 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня та начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський.

Першим комісія розглянула питання припинення шляхом ліквідації редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. З інформацією по даному питанню виступила директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня. Членам комісії було представлено комісію з ліквідації редакції районного телебачення і радіомовлення. Депутатами було наголошено на необхідності повідомлення державного реєстратора про припинення юридичної особи шляхом ліквідації та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

Наступним комісія заслухала Інформацію про хід виконання Програми правової освіти населення на 2016-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський. Членів комісії було ознайомлено із ходом підвищення правової освіти населення. Депутатами було наголошено на необхідності створення належних умов для набуття громадянами парвових знань, а Інформацію про хід виконання Програми правової освіти населення на 2016-2020 роки взято до відому.

Останнім комісія розглянула зміни до рішення районної ради від 21.03.2019 р. №34-12/VII "Про припинення юридичної особи Сердегівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня". З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський. Членам комісії було запропоновано змінити Ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи Сердегівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня". Депутатами був обговорений склад Ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи Сердегівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня" та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.