Mobile menu

21 травня 2019 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Лідії Татариної.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня та головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової тридцять п'ятої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 12 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 35 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 24 травня 2019 року о 1000, було включено 12 питань:

1. Інформація про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року. 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-7/VII "Про районний бюджет на 2019 рік". 

3. Про затвердження Актів приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей Іскренської сільської бібліотеки-філіалу №10 та Шполянського районного Будинку культури ім. М.В.Гоголя. 

 4. Про надання дозволу відділу освіти у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА на списання майна районної комунальної власності. 

5. Про внесення змін  в рішення районної ради від 21.03.2019 №34-12/VII "Про припинення юридичної особи Сердегівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І ступеня" Шполянської районної ради Черкаської області шляхом ліквідації". 

6. Про надання згоди на передачу майна районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Сердегівської сільської ради. 

7. Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2019-2020 роки. 

8. Про погодження штатного розпису редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. 

9. Про припинення шляхом ліквідації редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. 

10. Про передачу майна редакції Шполянського телебачення і радіомовлення. 

11. Про надання дозволу Шполянській центральній районній лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків на списання квартир, які перебувають у приватній власності, але знаходяться на балансі  Шполянської ЦРЛ. 

12. Про намір створити спостережну раду при реорганізованому комунальному некомерційному підприємстві "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради.