Mobile menu

24 травня 2019 року відбулося пленарне засідання позачергової тридцять п’ятої сесії Шполянської районної ради сьомого скликання, яке провела заступник голова районної ради Лідія Татарина.

 У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Василь Уманець, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голови територіальних громад району, начальники окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, директори закладів загальної середньої освіти району, представники місцевих засобів масової інформації.

Питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради. 

 Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам. До порядку денного тридцять п’ятої сесії було включено 12 питань. У роботі сесії районної ради взяли участь 26 її депутатів.

На початку роботи засідання обранці району заслухали питання про надання дозволу Шполянській центральній районній лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків на списання квартир, які перебувають у приватній власності, але знаходяться на балансі Шполянської ЦРЛ, про що доповів головний лікар Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків Василь Уманець.

Далі депутати затвердили Інформацію про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, а також внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік.

У ході роботи сесії депутати затвердили Акти приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей Іскренської сільської бібліотеки-філіалу №10 та Шполянського районного Будинку культури ім. М.В.Гоголя, надали дозвіл відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Шполянської РДА на списання майна районної комунальної власності, внесли зміни до Ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи Сердегівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня" та надали згоду на передачу майна районної комунальної власності до комунальної власності Сердегівської сільської ради.

Жваве обговорення у депутатів викликав розгляд питань щодо редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. Були внесені зміни до програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2019-2020 роки. Потім депутати погодили штатний розпис редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. Питання припинення шляхом ліквідації редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення набрало необхідну кількість голосів. Потім депутати прийняли рішення про передачу майна редакції Шполянського телебачення і радіомовлення.

 На завершення роботи сесії депутати прийняли рішення про намір створити спостережну раду при реорганізованому комунальному некомерційному підприємстві "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків".