Mobile menu

4 червня 2019 року, в залі засідань Шполянської районної ради відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Миколи Томенка 2019 року. 

 На урочистості зібралися представники органів влади, творчої інтелігенції, члени журі Премії, представники громадськості. 

Вітаючи лауреатів, Лідія Татарина підкреслила значимість і популярність Премії.

 – Премія імені Миколи Томенка є другою премією, заснованою районною радою для відзначення громадян за визначні успіхи високохудожні твори українською мовою в жанрах поезії, поезії для дітей, малої прози та драматургії, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, звеличують жіночу долю, несуть у собі державотворчі смисли, – сказала Лідія Татарина, – та однією з найбільш популярних, адже кількість номінантів Премії велика.

 Від районної ради Лідія Татарина подякувала лауреатам за творчі здобутки, які, за її словами, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави та достойні найвищої оцінки.

 Ними стали член Національної спілки письменників України, письменник, поет Ігор Гургула та поет-пісняр, Народний артист України Андрій Демиденко. Заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина вручила Ігору Гургулі та Андрію Демиденку дипломи лауреатів літературної премії імені Миколи Томенка та нагородила відзнаками. 

 На церемонію вручення премії було запрошено делегацію земляцтва Миколи Томенка із Ярославки, яку очолив сільський голова Віталій Фартушній. 

 Виступаючи перед присутніми, ведучі свята акцентували свою увагу на цікавих, і для багатьох невідомих сторінках життя Миколи Томенка. В перерві між виступами звучали музичні вітання від заслуженого працівника культури України Дмитра Вовка, артистів районного Будинку культури та від жителів Ярославки – депутата районної ради Анатолія Головкіна і учнів Ярославської школи.

 Зі словами привітань до лауреатів звернулися присутні на церемонії члени родини Миколи Томенка – дружина та син. 

 Музичні вітання подарували присутнім популярні виконавці Павло Мрежук та Наталія Шинкаренко, які прибули на святкування разом з лауреатом премії імені Миколи Томенка Андрієм Демиденком. Але перед їх виступом Шполянщина привітала Андрія Демиденка виступом юної жительки Журавки Інни Шпак, яка заспівала маестро його пісню.