Mobile menu

26 червня 2019 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання депутатської комісії з питань земельних відносин, екології і природокористування, розвитку села та аграрного виробництва під головуванням Василя Вареника. 

 В роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський та Ярославський сільський голова Віталій Фартушній.

Першим комісія розглянула Проект землеустрою щодо встановлення меж с. Ярославка та с. Нова Ярославка. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення Проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Ярославка та с. Нова Ярославка загальною площею 241,8 га. та необхідністю його затвердження. Депутатами було вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Наступним комісія розглянула Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Лип'янка та с. Межигірка. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Лип'янка та с. Межигірка загальною площею 880,057 га. та необхідністю його погодження. Депутатами було вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Останнім комісія розглянула Проект землеустрою щодо встановлення меж с. Нечаєве. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення Проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Нечаєве загальною площею 241,7 га. та необхідністю його затвердження. Депутатами було вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.