Mobile menu

26 червня 2019 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб. начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін та директор Шполянського РЦСССДМ Галина Орєшіна.

 Першим комісія заслухала Інформацію про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було ознайомлено з рівнем доходів районного бюджету за І півріччя 2019 року. Депутатами був обговорений стан надходжень до загального фонду районного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула зміни до районного бюджету на 2019 рік. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було ознайомлено із змінами обсягів цільових субвенцій, переданих районному бюджету з бюджету міської ОТГ та сільських бюджетів. Депутатами були розподілені перевиконані власні доходи районного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Третім комісія розглянула питання виділення додаткових коштів управлінню соціального захисту населення Шполянської РДА на виплату одноразової матеріальної допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членам комісії було запропоновано виділити додаткові кошти із районного бюджету на виплату матеріальної допомоги працівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено виділити додаткові кошти управлінню соціального захисту населення на виплату одноразової матеріальної допомоги.

 Останнім комісія розглянула питання виділення додаткових коштів управлінню соціального захисту населення Шполянської РДА на оновлення комп’ютерної техніки. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членам комісії було запропоновано виділити додаткові кошти із районного бюджету на оновлення комп’ютерної техніки. Депутатами було розглянуто питання та вирішено виділити додаткові кошти управлінню соціального захисту населення на оновлення комп'ютерної техніки.