Mobile menu

1 серпня 2019 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням заступника голови комісії Олексія Черякова. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський та начальник фінансового управління Оксана Голуб.

На розгляд комісії було внесено одне питання – про надання згоди на передачу в комунальну власність Лип’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нечаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради та зміну їх підпорядкування. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членам комісії було запропоновано вивести з підпорядкування відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Лип’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Нечаєвську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів і підпорядкувати Лип’янській сільській раді об’єднаної територіальної громади з 01.01.2020 року. Депутатами було наголошено на необхідності відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту здійснити передачу до Лип’янської сільської  ради об’єднаної територіальної громади установчих документів Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і Нечаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.