Mobile menu

1 серпня 2019 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня та начальник фінансового управління Оксана Голуб.

Першим комісія розглянула питання надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу, майна та земельних ділянок Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Нечаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Лип’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, який запропонував присутнім склад комісії по здійсненню приймання-передачі цілісного майнового комплексу, майна та земельних ділянок Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Нечаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Лип’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Депутатами було вказано на необхідність відділу освіти, у справах сім’ї, молоді і спорту та комісії по здійсненню приймання-передачі підготувати Акти приймання-передачі цілісного майнового комплексу, майна та земельних ділянок Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і Нечаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Лип’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула Акти прийому-передачі основних засобів та малоцінних необоротних активів редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. Членів комісії інформувала директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня, яка запропонувала затвердити Акти прийому-передачі основних засобів та малоцінних необоротних активів редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. Депутатами були погоджені Акти та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.