Mobile menu

1 серпня 2019 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Лідії Татариної.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський та директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової тридцять шостої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 10 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 36 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 6 серпня 2019 року о 1000, було включено 10 питань:

1. Про інформацію про виконання районного бюджету за 6 місяців 2019 року. 

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-7/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.11.2015 №2-5/VII «Про президію районної ради».  

4. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Лип’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нечаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради та зміну їх підпорядкування. 

5. Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу, майна та земельних ділянок Лип’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Нечаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Лип’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади. 

6. Про районну Програму створення, накопичення та утримання матеріально-технічного резерву щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2019-2020 роки. 

7. Про затвердження Акту прийому-передачі основних засобів та малоцінних необоротних активів редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. 

8. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Ярославка та с. Нова Ярославка. 

9. Про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Лип’янка та с. Межигірка. 

10. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Нечаєве.