Mobile menu

15 серпня 2019 року за ініціативою заступника голови районної ради Татариної Л.М. в районній раді було проведено нараду з питань реорганізації Шполянської ЦРЛ ім. братів М.С. і О.С.Коломійченків. В нараді взяли участь голови постійних депутатських комісій з соціально-економічної діяльності та комунальної власності Мальчик П.О. та постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я Маєтний С.В., представники ОТГ району, - Кузуб О.М., Береза І.А., Іщенко С.Ю., головний лікар Шполянської ЦРЛ Уманець В.П., перший заступник голови райдержадміністрації Козоріз Ю.О. 

 На нараді порушено низку питань, що стосуються подальшого функціонування Шполянської ЦРЛ. Зокрема, було заслухано головного лікаря Уманця В.П.  про хід виконання рішення районної ради від 21.03.2019 №34-19/VII «Про реорганізацію Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство  «Шполянська багатопрофільна  лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків»  Шполянської районної ради»; про стан ремонту очисних споруд Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків; про оптимізацію роботи стоматологічного відділення Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків. 

Велику стурбованість в учасників наради викликало питання щодо стану ремонту очисних споруд Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків. Замовником реконструкції очисних споруд виступало управління капітального будівництва департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації. В період з 2012 року на ремонтні роботи було витрачено близько п’яти мільйонів гривень бюджетних коштів та очисні споруди так і не були здані в експлуатацію. Головний лікар неодноразово звертався в управління капітального будівництва Черкаської ОДА та до правоохоронних органів щодо неналежного проведення робіт з реконструкції. На жаль  вищезазначені органи ніяких порушень не виявили, натомість Шполянська ЦРЛ отримала попередження від Державної екологічної інспекції щодо стану очисних споруд. 

За результатами наради вирішено скликати спільне засідання постійних депутатських комісій з питань з соціально-економічної діяльності та комунальної власності та з питань охорони здоров’я де додатково вивчити матеріали та підготувати пропозиції на позачергову сесію районної ради.