Mobile menu

2 жовтня 2019 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло спільне засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика і президії районної ради під головуванням Лідії Татариної. 

 Участь в роботі взяли заступник голови районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня, головний спеціаліст сектору економічного розвитку Наталка Романюк, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, начальник Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління державної фіскальної служби у Чекраській області Петро Стеценко, начальник фінансового управління Оксана Голуб та член комісії з реорганізації Шполянської ЦРЛ Світлана Балковенко.

Першим комісія розглянула питання передачі шкільного автобуса у комунальну власність Лип'янської сільської ради. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, який запропонував присутнім передати у комунальну власність Лип'янської сільської ради автобус КАВЗ. Депутатами був склад комісії по здійсненню приймання-передачі автобуса у комунальну власність Лип'янської сільської ради та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Другим комісія розглянула питання передачі в комунальну власність Лип'янської сільської ради сільських бібліотек-філіалів та їх матеріальних цінностей. Членів комісії інформував начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, який запропонував передати до комунальної власності Лип'янської сільської ради Лип'янську сільську бібліотеку-філіал №19, Нечаєвську сільську бібліотеку-філіал №28, Кавунівську сільську бібліотеку-філіал №11 та Маслівську сільську бібліотеку-філіал №23. Депутатами було погоджено виведення із підпорядкування відділу культури і туризму Лип'янської сільської бібліотеки-філіалу №19, Нечаєвської сільської бібліотеки-філіалу №28, Кавунівської сільської бібліотеки-філіалу №11 та Маслівської сільської бібліотеки-філіалу №23 з 01.01.2020 р. і вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула питання передачі в оренду нежитлового приміщення. Членів комісії інформував начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, який запропонував передати в оренду приміщення колишньої редакції телерадіомовлення ФОП Харченку Юрію Миколайовичу. Депутатами було наголошено на необхідності більш ретельно проводити пошук орендарів, а дозвіл на укладення договору оренди нежитлового приміщення відділу культури і туризму не був наданий.

Четвертим комісія розглянула звернення Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади щодо передачі в комунальну власність будівлі стоматологічного відділення Шполняської ЦРЛ. Членів комісії інформувала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка ознайомила присутніх із суттю звернення Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади. Депутатами було обговорено звернення Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади щодо передачі в комунальну власність будівлі стоматологічного відділення Шполняської ЦРЛ та взято до відома.

Останнім комісія розглянула питання передачі в комунальну власність Матусівської сільської ради сільських бібліотек-філіалів та їх матеріальних цінностей. Членів комісії інформував начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, який запропонував передати до комунальної власності Матусівської сільської ради Матусівську сільську бібліотеку та Станіславчицьку сільську бібліотеку-філіал. Депутатами була також погоджена передача матеріальних цінностей бібліотек та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

 До порядку денного засідання президії внесено одне питання "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової тридцять восьмої сесії районної ради".

Заступник голови районної ради Лідія Татарина проінформувала членів президії про суть питання, запропонованого для розгляду на сесії районної ради. В ході роботи депутати детально обговорили дані питання пропонованого порядку денного. 

Тож, президія районної ради вирішила скликати позачергову сесію районної ради 09 жовтня 2019 року о 1000 годині в залі засідань районної ради. До порядку денного позачергової тридцять восьмої сесії внесено 20 питань, -

1. Про утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради та затвердження її персонального складу. 

2. Про створення комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради. 

3. Про призначення керівника комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна  лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

4. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

5. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

6. Про районну Програму розвитку та підтримки КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

7. Про відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.  

8. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Шполянської районної ради Черкаської області. 

9. Про продовження терміну дії районної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, тв. Розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки. 

10. Про районну програму щодо забезпечення виконання рішень суду про стягнення боргу з компенсації витрат за надані послуги зв’язку пільговим категоріям громадян району на 2019-2020 роки. 

11. Про затвердження ліквідаційного балансу редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. 

12. Про внесення змін до Програми поліпшення матеріально-технічної бази Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління державної фіскальної служби у Черкаській області на 2019-2020 роки.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-7/VII "Про районний бюджет на 2019 рік". 

14. Про надання згоди на передачу шкільного автобуса з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Лип’янської сільської ради.

15. Про надання згоди на передачу з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Лип’янської сільської ради сільських бібліотек-філіалів Шполянської централізованої бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей. 

16. Про надання згоди на передачу з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Матусівської сільської ради сільської бібліотеки та бібліотеки-філіалу Шполянської централізованої бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей. 

17. Про продовження терміну дії повноважень присяжних Шполянського районного суду до 2020 року. 

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Бурти. 

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Антонівка. 

20. Про звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України В.О.Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі.