Mobile menu

Заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина провела тридцять восьму позачергову сесію районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та засобів масової інформації.

 Запропоновані до розгляду на сесії районної ради питання було також обговорено і на президії районної ради.

В цілому до порядку денного сесії було внесено 20 питань.

На початку пленарного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників України в російсько-українській війні – матусянина Олександра Лінчевського та шполянина Олега Ремінного.

Потім депутати приступили до розгляду питань, першим утворивши спостережну раду комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" та затвердивши її персональний склад.

Далі створено комунальне некомерційне підприємство "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С.і О.С. Коломійченків"; призначено керівника комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків та затверджено Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С.і О.С. Коломійченків".

 Депутати затвердили фінансовий план на 2019 рік КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" та районну Програму розвитку та підтримки КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків".

Наступним депутати розглянули питання змін до районного бюджету, врахувавши надходження субвенцій від ОТГ, сільських рад та обласного і державного бюджетів. Було затверджено додатковий розподіл коштів у розрізі розпорядників.

На завершення депутати районної ради розглянули та ухвалили рішення щодо блоку комунальних та земельних питань.