Mobile menu

Батько національного бестселеру Василь Шкляр побував у Шполі з презентацією нового роману "Характерник". 

 Участь у зустрічі, яка пройшла з великою насолодою, взяла заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, депутати районної ради Василь Вареник, Анатолій Козленко, Сергій Струк, Товмацький сільський голова Сергій Коваль та багато справжніх поціновувачів таланту письменника. Василь Шкляр зачарував аудиторію цікавими розповідями про новітній роман та свою творчість. Також корифей поділився інформацією про зйомки фільму "Чорний ворон", розкрив декілька таємниць стосовно акторського складу та щодо прообразів головних героїв роману "Характертник". По закінченню виступу Василь Шкляр відповів на питання присутніх. 

 Всіх привезених Василем Шклярем книг не вистачило, так як їх розхапали вмить. Варто зауважити, що і перед виступом і по його закінченню письменник провів доволі напружену автограф-сесію із поціновувачами його таланту.

По закінченню заходу організатор Олексій Пірогов та перший заступник міського голови ОТГ Олександр Кузуб подякували Василю Шкляру, що він не забуває Географічний центр України!