Mobile menu

Шановні працівники сільського господарства – трудівники села!

Щиро і сердечно вітаю вас з Днем працівників сільського господарства. Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила району, а отже і нашої держави.

Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи та людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці–землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто, попри всі негаразди, чесно і сумлінно робить свою справу.

Необхідно відзначити і вклад депутатів районної ради у розвиток рослинництва та тваринництва. Серед них Василь Вареник, Олександр Фисун, Юрій Савіовський, Наталія Голобородько, Володимир Потапенко, Борис Фоменко, Василь Колісник, Юрій Ляшенко, Андрій Скрипник та Сергій Бовсун.

Бажаю усім вам міцного здоров’я й радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Заступник голови районної ради 

 Л.Татарина