Mobile menu

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалася. Сьогодні державні інституції відверто заявляють про голодомор як ретельно спланований, свідомий акт геноциду проти української нації.

Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на п’єдестал незалежності, про кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.

Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники! Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю. 

Щиро прошу Вас, шановні земляки, в День пам’яті жертв Голодоморів 23 листопада о 1600 приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання. У знак скорботи, нехай на вікні кожної оселі засвітиться символічна свічка Пам’яті. 

Заступник голови

Шполянської районної ради                                                                         Л.Татарина