Mobile menu

17 грудня 2019 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Лідії Татариної.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець, начальник фінансового управління Оксана Голуб, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський та головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової сорокової сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 12 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 40 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 20 грудня 2019 року о 1000, було включено 12 питань:

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Шполянського району на 2020 рік.  

2. Про районну цільову програму підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, та їх сімей на 2020 рік. 

3. Про районну цільову програму "Призовна дільниця" на 2020 рік. 

4. Про районну програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради на 2020 рік. 

5. Про внесення змін до програми інформатизації сфери охорони здоров’я району на 2016-2020 роки. 

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-7/VII "Про районний бюджет на 2019 рік". 

7. Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік. 

8. Про внесення змін до фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

9. Про фінансовий план на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

10. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

11. Про погодження укладення договорів оренди, використання та позички майна районної комунальної власності. 

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Журавка.