Mobile menu

Заступник голови районної ради Лідія Татарина у залі засідань будинку рад провела пленарне засідання сорокової сесії Шполянської районної ради, участь у якій взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз, голови територіальних громад району, керівники підприємств, установ і організацій району, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники місцевих засобів масової інформації. Відповідно до вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту районної ради, питання, подані до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

 Проєкти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам. Таким чином до порядку денного сорокової сесії було включено 14 питань.

Спочатку районні обранці розглянули і прийняли Програму економічного і соціального розвитку Шполянського району на 2020 рік.

Після цього районні обранці затвердили районні цільові програми: підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, та їх сімей на 2020 рік, "Призовна дільниця" на 2020 рік, розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" та внесли зміни до програми інформатизації сфери охорони здоров'я району на 2016-2020 роки і до районного бюджету.

 Далі депутати перейшли до розгляду районного бюджету на 2020 рік, визначивши доходи районного бюджету у сумі 70739940 грн., в тому числі, доходи загального фонду районного бюджету 69564379 грн., доходи спеціального фонду районного бюджету – 1175562 грн.; погодивши видатки районного бюджету – у сумі 70739940  гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 69539378 гривень та видатки спеціального фонду районного бюджету – 1200562 гривень; резервний фонд районного бюджету – у розмірі 30000 гривень, що становить 0,04 відсотків видатків загального фонду районного бюджету.

У ході роботи депутати ухвалили зміни до фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків"; фінансовий план на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків"; надали згоду на списання майна районної комунальної власності, погодили укладення договорів оренди, використання та позички майна районної комунальної власності.

На сесії депутати затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж с. Журавка, присвоїли черговий ранг посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Татариній Л.М., а також внесли зміни до Програми поліпшення матеріально-технічної бази Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області на 2019-2020 роки.