Mobile menu

24 грудня заступник голови районної ради Лідія Татарина разом із заступником голови райдержадміністрації Ольгою Шпицею з нагоди відзначення 82-ої річниці від дня народження українського політика, видатного державного діяча, Героя України – В'ячеслава Чорновола відвідали його садибу-музей у селі Вільховці Звенигородського району та вклонилися світлій пам'яті славного земляка.

 Участь в заході також взяли народний депутат України Сергій Нагорняк, голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер, депутат Черкаської обласної ради, голова Черкаської організації Народного Руху України Валентина Коваленко та перший заступник голови Звенигородської райдержадміністрації Дмитро Задеряка.

Варто зазначити, що участь в урочистому мітингу взяла чисельна делегація Шполянщини, серед яких були начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий та громадські активісти Олексій Пірогов, Степан Москалик, Віктор Слюсар.

 Учасники заходу поклали вінки і квіти до пам’ятника, оглянули виставку, відкриту у музеї до 82-ї річниці від дня народження В'ячеслава Чорновола, ознайомились із фотоматеріалами, прослухали лекцію про життя і діяльність видатного діяча.

Виступаючі поділилися спогадами про лідера нації, який є прикладом непохитності національних патріотичних цінностей, і сьогодні його слово, ідеї актуальні і живі.

Чудовим подарунком для музею-садиби стало вручення від засновника газети "Рух - це життя" Сергія Сухіна написаний власноруч портрет В'ячеслава Чорновола.

- Сьогодні садибу-музей відвідують не лише дорослі і молодь з усіх куточків України, а й з багатьох країн близького і далекого зарубіжжя. Нещодавно ми зустрічали гостей з Франції, Грузії, - відзначив директор садиби-музею Василь Стрижиус. 

- На жаль, ми не змогли повною мірою об'єднатися навколо живого Чорновола – об'єднаймося ж навколо його пам'яті, закликав Василь Стрижиус. -  В ім'я себе, в ім'я своїх дітей, в ім'я України. Саме такий був заповіт нашого земляка. Тож робімо усе, щоб виконати його.