Mobile menu

Зимові свята – це завжди очікування святкової казки, дива, піднесений настрій, це – Новорічні вітання і щедрі побажання, смачна кутя, гості. З давніх-давен в народі говорили: "Якщо на зимові свята в будинку колядують і щедрують – весь рік буде щасливим і багатим".

 11 січня, напередодні Нового Року (за старим стилем), відроджуючи українські звичаї, на центральній площі міста Шпола відбулося обласне фольклорне свято "Щедрий вечір, добрий вечір", в якому приймали участь аматорські фольклорні, вокальні колективи, троїсті музики, відбулася презентація виробів майстрів народної творчості та столів достатку. 

 Талановиті учасники виконували новорічні пісні, колядки та щедрівки, бажали миру і злагоди, щастя і радості та усяких гараздів.

З колядками, щедрівками, привітаннями на центральну площу завітали колядницькі гурти з 18 районів області.

 Шполяни зібралися на центральній площі міста, щоб послухати вітання з Новим роком, Різдвом Христовим та різдвяними святками!

 Колективи та гостей святкового дійства вітали заступник голови районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Таміла Іванова та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, ієрей Роман Саломатін.

 Нехай збуваються усі різдвяні побажання, нехай зігрівають вони душі людські надією та любов’ю!

 Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я!