Mobile menu

24 січня 2020 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський.

Першим комісія розглянула програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Шполянському районі на 2020-2021 роки. З інформацією по даному питанню виступив завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членам комісії було повідомлено, що програма створена з метою забезпечення реалізації першочергових заходів, спрямованих на розвиток сфери патріотичного виховання дітей. Депутатами було наголошено на необхідності визначення першочергових заходів та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

Наступним комісія розглянула положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр". З інформацією по даному питанню виступив завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членам комісії було запропоновано визначити уповноваженим органом управління КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" сектор освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту. Депутатами було доручено завідувачу сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту провести конкурс на посади педагогічних працівників КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

 Останнім комісія розглянула запит депутата районної ради Козленка А.А. З інформацією по даному питанню виступив завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членів комісії було ознайомлено із організацією закупівель продуктів харчування. Депутатами було рекомендовано при проведення тендерних закупівель продуктів харчування дотримуватись вимог чинного законодавства а Інформацію завідувача сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Вербівського П.Є. взяти до відому.