Mobile menu

14 лютого заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, представник Відділу у Шполянському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Віталій  Пуховський, на запрошення сільського голови Наталі Кирченко, взяли участь у  зібранні жителів с. Водяне. 

 Громада розглядала важливі для життєдіяльності села питання: приєднання села до однієї з існуючих об’єднаних  територіальних громад, виділення земельних ділянок для особистого селянського господарства, про сільські водойми.

За діючим Перспективним планом формування територій громад Черкаської області село Водяне запропоновано  приєднати до Лип’янської ОТГ. Проте, жителі села висловлювали пропозиції щодо можливого приєднання до Шполянської міської ОТГ.

Лідія Татарина, Наталія Коваль у виступах поділились своїм баченням проблем, відповіли на численні запитання присутніх. На зібранні був присутній і виступив голова Лип’янської ОТГ Сергій Іщенко. 

Віталій  Пуховський доповів інформацію про використання земель та відповів на всі поставлені запитання в галузі земельних відносин.

Наталя Кирченко  надала можливість виступити всім бажаючим жителям села, відповіла на запитання односельців, порадила добре обдумати отриману на зборах інформацію, щоб на черговому зібрання жителів, яке відбудеться в кінці місяця, прийняти остаточне рішення щодо входженн села Водяне до однієї із створених у районі громад Лип`янської чи Шполянської.