Mobile menu

27 лютого 2020 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

  В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн, начальник фінансового управління Оксана Голуб, директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Василь Уманець, завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, завідувач сектору культури Анатолій Лозовий та начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Олена Яровенко.

Першим комісія розглянула Порядки відшкодування передбачених законодавством пільг за рахунок коштів районного бюджету Шполянського району та об'єднаних територіальних громад. З інформацією по даному питанню виступила заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн. Членам комісії було роз'яснено, що актуальність прийняття Порядків зумовлена необхідністю реалізації державної політики в галузі соціального захисту населення. Депутатами було наголошено на необхідності створення умов для надання пільг найуразливішим верстам населення та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було ознайомлено із розміром доходів та видатків районного бюджету в 2019 році. Депутатами було обговорено звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Третім комісія розглянула зміни до районного бюджету на 2020 рік. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було повідомлено, що внесення змін до районного бюджету викликано необхідністю проведення уточнень в зв'язку з прийняттям субвенцій, переданих районному бюджету сільськими радами та об'єднаною територіальною громадою. Депутатами був проведений розподіл вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Наступним комісія розглянула зміни до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків". З інформацією по даному питанню виступив директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Василь Уманець. Членам комісії було роз'яснено, що основною причиною внесення змін до фінансового плану є забезпечення фінансової стійкості підприємства. Депутатами було наголошено на необхідності підвищення ефективності роботи підприємства та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

П'ятим комісія розглянула питання погодження переліку доріг. З інформацією по даному питанню виступила начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Олена Яровенко. Членам комісії було запропоновано погодити перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких планується проведення поточних дрібних ремонтів за рахунок експлуатаційного утримання у 2020 році. Депутатами було погоджено проведення ремонтів на дорогах: під'їзд до с. Соболівка, ділянка дороги від с. Іскрене до с. Васильків, ділянка дороги від с. Сигнаївка до с. Надточаївка та ділянка дороги, яка проходить через с. Водяне.

Останнім комісія розглянула питання погодження переліку доріг. З інформацією по даному питанню виступила начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Олена Яровенко. Членам комісії було запропоновано погодити перелік автомобільних доріг загального користування, що підлягають капітальному ремонту у 2021 році. Депутатами було погоджено проведення ремонтів на ділянці дороги від с. Лип'янка до с. Межигірка, довжиною 6 км. та ділянка дороги від с. Іскрене до с. Васильків, довжиною 5 км.