Mobile menu

3 березня 2020 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Лідії Татариної.

  В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, начальник фінансового управління Оксана Голуб, директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець, директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, завідувач сектору культури Анатолій Лозовий, директор районного Будинку культури Анатолій Берестецький та головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової сорок першої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 20 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 41 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 5 березня 2020 року о 1000, було включено 20 питань:

1. Про Порядки відшкодування передбачених законодавством пільг за рахунок коштів районного бюджету Шполянського району та об’єднаних територіальних громад. 

2. Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення Шполянського району на 2017-2020 роки. 

3. Про програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Шполянському районі на 2020-2021 роки. 

4. Про звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік. 

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №40-7/VII "Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік". 

6. Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради.

7. Про положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Шполянської районної ради. 

8. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

9. Про приватизацію майна комунальної власності районної ради. 

10. Про затвердження переліку об’єктів майна комунальної власності районної ради, що підлягає приватизації. 

11. Про приватизацію об’єкта майна комунальної власності районної ради. 

12. Про надання згоди на  передачу майна комунальної власності районної ради в комунальну власність сільських рад. 

13. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

14. Про внесення змін до Положення про  літературну  премію  імені Миколи Томенка. 

15. Про надання згоди сектору культури Шполянської райдержадміністрації на списання майна районної комунальної власності. 

16. Про надання згоди на  оренду майна районної комунальної власності, що знаходиться за адресою м. Шпола вулиця Соборна, 8. 

17. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Васильків. 

18. Про план роботи районної ради на 2020 рік. 

19. Про встановлення надбавок, виплату матеріальних допомог та преміювання заступника голови районної ради. 

20. Про внесення змін до штатного розпису Шполянської районної ради.