Mobile menu

Заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина 5 березня провела пленарне засідання сорок першої сесії, у роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Коваль, керівники підприємств, установ і організацій району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники місцевих засобів масової інформації.

 Відповідно до вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту районної ради питання, подані до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.

 До порядку денного сорок першої сесії було включено 20 питань. У роботі сесії районної ради взяли участь 24 її депутати.

Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду його питань. На початку роботи районні обранці розглянули і затвердили Порядки відшкодування передбачених законодавством пільг за рахунок коштів районного бюджету Шполянського району та об'єднаних територіальних громад, після чого внесли зміни до районної програми соціального захисту населення, впорядкувавши виділення коштів субвенції.

Далі депутати ухвалили програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Шполянському районі на 2020-2021 роки та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік і внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.

У ході роботи депутати внесли зміни до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків", затвердили положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр", надали згоду на списання майна районної комунальної власності, затвердили Положення про порядок приватизації майна районної комунальної власності та Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об'єктів комунальної власності, затвердили перелік об'єктів майна районної комунальної власності, що підлягає приватизації,  надали дозвіл комунальному некомерційному підприємству "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" на приватизацію об'єкта комунальної власності, а також надали згоду на передачу майна районної комунальної власності в комунальну власність сільських рад. Крім того, депутати надали згоду на списання майна районної комунальної власності.

 Далі народні обранці району схвалили зміни до Положення про літературну премію імені Миколи Томенка та надали згоду сектору культури на списання майна районної комунальної власності.

У ході роботи депутати також ухвалили низку питань щодо управління майном комунальної власності.