Mobile menu

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. 9 березня Україна відзначає 206-й день народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, який є національним героєм і символом України – Тараса Григоровича Шевченка.

 День народження Тараса Григоровича Шевченка – це свято всіх українців, об’єднаних його жагучою любов’ю до рідної землі, прагненням до свободи й незалежності. Особлива заслуга Великого Кобзаря – у пробудженні самосвідомості нашого народу, національних почуттів, людської гідності. Його творчість – блага вість про те, що Україна, яку за життя Шевченка приспали "лихі люде", була, є і обов’язково буде!

В цей день відбулися урочистості з нагоди відзначення 206-ої річниці від дня народження видатного українського поета, пророка, генія нашого народу Тараса Григоровича Шевченка.

У заході взяли участь заступник голови районної ради  Лідія Татарина, голова районної державної адміністрації Наталія Коваль,  перший заступник міського голови Олександр Кузуб, працівники районної ради та районної державної адміністрації, депутати різних рівнів, керівники установ та організацій, громадськість.

Під час проведення заходу з нагоди відзначення 206 річниці від Дня народження Тараса Шевченка звучали читання поезій кобзаря у виконанні працівників районної бібліотеки.

"Борітеся - поборете" - з цими словами Тараса Шевченка український народ уже сотні років не припиняє святої боротьби за свою свободу і гідність. Чи міг будь-хто із нас припустити, що в ХХІ столітті слова Шевченка "Єднаймося, брати мої!" та "Борітеся – поборете!" стануть пророчими. У нелегкі часи для нашої країни ми шануємо пам'ять духовного натхненника, борця, митця, пророка і поета – Тараса Григоровича Шевченка. 

Минають віки, стираються написи на камені, стлівають книги, руйнуються будови, але слово Шевченка – живе і вічне. І сьогодні на Шполянщині істинні шанувальники його творчості в черговий раз це довели.

Наприкінці урочистого заходу його учасники поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку.