Mobile menu

17 березня 2020 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Світлана Балковенко, керівник апарату райдержадміністрації Любов Бакалина та начальник фінансового управління Оксана Голуб.

Першим комісія розглянула зміни до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" на 2020 рік. З інформацією по даному питанню виступила заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Світлана Балковенко. Членам комісії було запропоновано в плані заходів з виконання Програми викласти п. 13 "Капітальні видатки" в новій редакції. Депутатами було наголошено на необхідності придбання обладнання довгострокового користування та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула зміни до програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2019-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступила керівник апарату райдержадміністрації Любов Бакалина. Членам комісії було запропоновано пункт "Назва напряму діяльності" викласти в новій редакції. Депутатами було погоджено доповнення програми пунктом та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Третім комісія розглянула зміни до Програми забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції на 2016-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступила голова райдержадміністрації Наталія Коваль. Членам комісії було запропоновано доповнити п. 9.1 Програми реченням – "Придбання медичних засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для потреб особового складу Шполянського ВП Смілянського ВП ГУ НП в Черкаській області". Депутатами було погоджено внесення змін та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Наступним комісія розглянула зміни до районного бюджету на 2020 рік. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Депутатами було вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

П'ятим комісія розглянула питання скасування рішення районної ради від 05.03.2020 р. №41-10/VII "Про затвердження переліку об'єктів майна районної комунальної власності районної ради, що підлягає приватизації". З інформацією по даному питанню виступила заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Світлана Балковенко. Членам комісії було запропоновано скасувати рішення районної ради від 05.03.2020 р. №41-10/VII "Про затвердження переліку об'єктів майна районної комунальної власності районної ради, що підлягає приватизації" в зв'язку з окремими неточностями в бухгалтерських документах. Депутатами було погоджено скасування рішення районної ради від 05.03.2020 р. №41-10/VII "Про затвердження переліку об'єктів майна районної комунальної власності районної ради, що підлягає приватизації" та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Останнім комісія розглянула питання скасування рішення районної ради від 05.03.2020 р. №41-11/VII "Про приватизацію об'єкта майна районної комунальної власності районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Світлана Балковенко. Членам комісії було запропоновано скасувати рішення районної ради від 05.03.2020 р. №41-11/VII "Про приватизацію об'єкта майна районної комунальної власності районної ради" в зв'язку з окремими неточностями в бухгалтерських документах. Депутатами було погоджено скасування рішення районної ради від 05.03.2020 р. №41-11/VII "Про приватизацію об'єкта майна районної комунальної власності районної ради" та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.