Mobile menu

17 березня 2020 року заступник голови районної ради Лідія Татарина провела пленарне засідання позачергової сорок другої сесії районної ради.

 У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Наталія Коваль, керівники підприємств, установ та організацій.

Перед початком сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих наших побратимів, котрі не повернулися з поля бою.

Депутати за пропозицією заступника директора комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Світлани Балковенко скасували рішення районної ради від 05.03.2020 р. №41-10/VII "Про затвердження переліку об'єктів майна районної комунальної власності районної ради, що підлягає приватизації" та №41-11/VII "Про приватизацію об'єкта майна комунальної власності районної ради". 

Також депутати внесли зміни до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" на 2020 рік. У плані заходів виконання Програми вносяться зміни до п. 13 "Капітальні видатки": придбання високовартісного медичного обладнання. Вирішили для проведення малоінвазійних оперативних втручань придбати лапароскопічну стійку, а для ендоскопічних операцій та амбулаторних маніпуляцій малої та середньої складності ендоскопічну камеру Full HD з записом відео та фото.

 На пленарному засіданні сесії депутати схвалили низку змін до інших програм з болючих питань життєдіяльності району:

підтримали зміни та доповнення до програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2019-2020 роки;

зміни до Програми забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції на 2016-2020 роки.

Депутати одностайно ухвалили зміни до районного бюджету на 2020 рік.

Відповідно до Регламенту окремі депутати скористалися правом для виступів, заяв та оголошень.

Голова районної державної адміністрації Наталія Коваль проінформувала присутніх про ситуацію щодо гострих респіраторних захворювань в районі. Доповіла про підготовчу роботу та заходи щодо профілактики поширення коронавірусу, готовність персоналу до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку підозри на COVID-19.