Mobile menu

Під час проведення сесії районної ради депутат районної ради Юрій Ляшенко разом із головою райдержадміністрації Наталією Коваль звернули увагу присутніх на необхідність спільного проведення профілактичної роботи попередження захворювання жителів району на корона вірус COVID-19.

Присутня на сесії заступник директора комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Світлана Балковенко оперативно роздала депутатам районної ради реквізити відкритого благодійного рахунку для надання допомоги у придбанні лікарських засобів.

Депутат районної ради Василь Колісник виступаючи зазначив, що той з депутатів, хто має змогу, нехай надасть допомогу також необхідними для попередження інфекції засобами.

На даний заклик оперативно відгукнувся депутат районної ради Павло Мальчик, який у цей же день за власні кошти придбав засоби індивідуального захисту і передав їх для комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків", КНП "Шполянський ЦПМСД" та Шполянського ВП Смілянського ВП ГУ НП.

Дякуємо депутату районної ради Павлу Мальчику за оперативне надання благодійної допомоги!

Також дякуємо всім, хто долучився  і надав допомогу медичним закладам району:

LNZ Group - 117,6 тис. грн. (закупівля засобів індивідуального захисту для медиків),

СПОП "Агро-прогрес" - 51 тис. грн. (закупівля концентратору кисня),

ПрАТ "Шполянський завод продтоварів" - 40 тис. грн. (закупівля 2 концентраторів кисня),

ФОП Вареник В.І. – 25 тис. грн. (закупівля запасу ліків),

СПОП "Відродження" - 20 тис. грн. (закупівля запасу ліків),

СТОВ "Україна" - 10 тис. грн. (закупівля запасу ліків),

ПП Доценко М.В. – 9600 грн. (закупівля дезинфікуючих засобів).

Повідомляємо реквізити для всіх бажаючих долучитись до благодійницва для КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" 

 АТ КБ "ПРИВАТБАНК", №UA073543470000026001051545161