Mobile menu

26 березня 2020 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяла участь заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Першим комісія розглянула питання внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення. Членів комісії інформувала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка ознайомила присутніх із пропозиціями райдержадміністрації щодо зменшення площі орендованої частини нежитлового приміщення за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 60. Депутатами було погоджено зменшення площі орендованої райдержадміністрацією з 01 квітня 2020 р.

Другим комісія розглянула питання укладання договорів оренди майна районної комунальної власності. Членів комісії інформувала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка запропонувала присутнім площі, що вивільняються з 01 квітня 2020 р. надати в оренду управлінню соціального захисту населення, сектору культури та районній раді ветеранів війни та праці. Депутатами було погоджено укладання договорів оренди на звільнені площі з 01 квітня 2020 р.