Mobile menu

Шановні жителі Шполянського району!

В Україні продовжуються карантинні заходи з метою попередження масового зараження населення вірусом нового типу COVID-19 до 11 травня 2020 року.

Наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашого району і країні в цілому. Тому я буду вдячна кожному з вас за дотримання правил карантину, за самоізоляцію після поїздки за кордон, за вчасне звернення до лікаря. Вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Всі ми маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.

Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Та цей дискомфорт допомагає зберегти людські життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирії щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян. В особливій зоні ризику літні люди. Задумайтесь на хвилинку про те, що серед них можуть бути наші з вами батьки.

Шановні друзі!

Я дякую тим, хто виконує рекомендації влади і залишається вдома, щоб знизити поширення вірусу. Разом ми боремося з цією хворобою, і я хочу запевнити вас, що якщо ми збережемо єдність і рішучість, то ми це подолаємо.

Також дякую всім медичним працівникам – кожна година вашої важкої роботи наближає нас до того, щоб повернулися нормальні часи.

Дякую всім підприємцям, організаціям, жителям району за надану ґрунтовну допомогу медичним закладам району як коштами, так і придбаними медичними засобами і засобами захисту від коронавірусу. До цієї благородної справи долучились і депутати районної ради: Віта Нечай, Павло Мальчик, Юрій Ляшенко, Сергій Бовсун, Василь Вареник, Юрій Савіовський, Василь Колісник та Володимир Потапенко. 

Ми обов’язково подолаємо це випробування разом та станемо набагато сильнішими!

Будьте здорові! Бережіть близьких, бережіть себе!

З повагою

Заступник голови районної ради                                                                                  Л.М.Татарина