Mobile menu

28 травня 2020 р. в залі засідань районної ради відбулася розширена нарада стосовно діяльності комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" під головуванням заступника голови районної ради Лідії Татариної.

 Участь в нараді взяла голова райдержадміністрації Наталія Коваль, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець, голови депутатських комісій з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності Павло Мальчик і з питань охорони здоров'я Сергій Маєтний, представники фракцій – ВО "Черкащани" – Сергій Струк, БПП "Солідарність" – Володимир Пустовіт, РПЛ – Юрій Савіовський, ВО "Батьківщина" – Віта Нечай та член Спостережної ради КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Олексій Пірогов.

Виступаючи з основною доповіддю директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець ознайомив присутніх із станом виконання противірусних заходів на території району та із виконанням завдань Шполянською багатопрофільною лікарнею імені братів М.С. і О.С. Коломійченків по протидії захворюванням на коронавірус.

 Після закінчення загального ознайомлення із станом справ у галузі охорони здоров'я директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець вніс пропозицію щодо покращення укомплектування лікарських посад в Шполянській багатопрофільній лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків – запропонував виставити на торги, з метою реалізації, приміщення колишнього стоматологічного відділення лікарні, так як воно не використовується за призначенням і потребує вагомих капіталовкладень задля проведення капітального ремонту. Кошти, виручені від реалізації приміщення, Василь Уманець пропонує використати на придбання квартир для молодих спеціалістів, чим вирішити проблему покращення матеріально-технічної бази багатопрофільної лікарні.

Підняте Василем Уманцем питання було бурхливо та предметно обговорено присутніми на нараді і за результатами обговорення було прийнято рішення: попередньо розглянути питання на засіданні Спостережної ради, і повернутися до його розгляду на засіданнях постійних депутатських комісій після відповідного рішення Спостережної ради.