Mobile menu

1 червня в залі засідань Шполянської районної ради відбулося районне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю.

 У цей день Шполянщина вітає і нагороджує кращих своїх вихованців, переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів, у рамках якого заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина та голова районної державної адміністрації Наталія Коваль нагородили школярів та їх наставників за досягнення протягом року почесними грамотами, грошовими преміями та солодкими подарунками від ТМ "Жайвір".

Першим було нагороджено премією Лауреата  І ступеня Міжнародного дистанційного онлайн-конкурсу юних виконавців на духових та ударних інструментах "Львівські фанфари карантин 2020" (11.04-09.05.2020 р.) та  Лауреата IІ премії Дистанційного Міжнародного багатожанрового інтернет фестивалю-конкурсу "Samocvity-On Line" (20-30.04.2020 р.) Суліму  Матвія – учня 2 класу духових та ударних інструментів Сигнаївської  ДМШ  ім. Шульги І.П., а також його наставника Підмогильного Анатолія Олексійовича.

Наступні нагороду отримали:

Суліма Ліана, учениця 5 класу сольного співу Сигнаївської  ДМШ ім..Шульги І.П., лауреат IV премії  Дистанційного  Міжнародного багатожанрового інтернет  фестивалю-конкурсу "Samocvity-On Line" (20-30.04.2020 р.), а також її наставник Підмогильна Ірина Анатоліївна.

Несміян Анастасія, учениця 6 класу бандури Сигнаївської  ДМШ ім. Шульги І.П. Дипломант ІІІ ступеня обласного конкурсу обдарованих учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (22.02.2020 р.).

Денисенко Олександр, учень 6 класу духових та ударних інструментів Сигнаївської  ДМШ  ім. Шульги І.П. Дипломант ІІІ ступеня обласного конкурсу виконавської майстерності обдарованих учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (22.02.2020 р.).

 Гутіньова  Олександра, учениця 1 класу народного співу Сигнаївської  ДМШ  ім. Шульги І.П., Дипломант І ступеня IX Міжнародного фестивалю-конкурсу "DAS-Fest" "Чернігівська осінь-2019". (9-10.11.2019 р.)

Устименко Назар, учень 4 класу народного співу Сигнаївської ДМШ ім. Шульги І.П. Лауреат ІІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю "Зореграй" (Грудень 2019 р.) та Дипломант IX Міжнародного фестивалю-конкурсу "DAS-Fest" "Чернігівська осінь-2019" (9   10.11.2019 р.)

Присяжний Роман, учень 9 класу Журавського НВК. Учасник олімпіади  з трудового навчання, де зайняв I місце на районному рівні та III місце на обласному рівні. 

Присяжна Анна-Марiя, учениця 8 класу Журавського НВК. Неодноразова переможниця обласних конкурсів читцiв  віршів, нагороджена  дипломами  l, ll, lll ступенiв за високу виконавчу майстернiсть. 

Яременко Богдан, учень 11 класу Топильнянського НВК. Учасник футбольного клубу "ЛНЗ – Лебедин" (юнацька збірна),  постійний  учасник   районних спортивних змаганнях, в яких були виборені призові місця (метання ядра, теніс). 

Мишалов Богдан, учень 6 класу Топильнянського НВК. Зайняв перше місце у районному етапі Міжнародного конкуру знавців української  мови імені П. Яцика, 4 місце на обласному етапі та здобув  2-ге   місце у  конкурсі   учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.  

 Бойко Надія,  учениця  4 класу Лозуватського НВК. Постійний учасник Всеукраїнських, Міжнародних, обласних та районних конкурсів та олімпіад, нагороджена дипломами різних рівнів. 

Лідія Татарина та Наталія Коваль привітали учнів і їхніх наставників – педагогів із цьогорічними здобутками та побажали, здоров’я, успіхів у навчанні, і нових звершень.